Da, din păcate este adevărat! Cornel Bodea a murit aseară, în timp ce își făcea meseria la o nuntă. Cu aparatul în mână, s-a prăbușit la pământ. A făcut infarct. Da… Vorbim de Cornel Bodea din Topoloveni, fotograful pe care toată lumea îl știa datorită profesionalismului său. Era chemat peste tot, de la evenimente private până la cele de cultură. Prietenii lui sunt șocați! Cei mai apropiați știu că el muncea fără întrerupere… să facă bani, ca mulți dintre noi. Să ducă un trai decent alături de familie. Din păcate oboseala l-a ucis, iar printre prietenii lui Cornel se numără mulți care îi tot spuneau să își ia o vacanță…
”Măi Bodea Cornel, unde pleci…nu pot să cred….vorbeam cu El la telefon și-i ziceam mereu: cumpără o vacanță !!!” – a transmis astăzi unul dntre apropiați.
Condoleanțe familiei îndurerate!











