Franck Tchassem va continua să evolueze în tricoul alb-violet, fiind transferat definitiv de la Universitatea Cluj. Acesta a semnat o înțelegere valabilă pe două sezoane cu FC Argeș. Venit la Pitești la începutul acestui an, Franck a pus umărul la promovarea Argeșului în Superligă. A jucat 10 meciuri și a marcat un gol pentru echipa piteșteană. Clubul FC Argeș îi urează mult succes în continuare.
Sursa: www.argesfc.ro












