Andreea Cătălina Sandu, fata de 15 ani din Ștefănești care ieri a plecat spre școală și nu mai revenise acasă nici până astăzi, a fost găsită de polițiști. Copila a fost identificată pe raza orașului de domiciliu, fără să fie victima vreunei infracțiuni. Aceasta a fost dusă la secția de poliție, după care a fost predată părinților. Cazul Andreei va fi adus în atenția reprezentanților Direcției Generale de Asistență Socială și Protecția Copilului, pentru verificări specifice.











