Tragedie în Topoloveni – Au găsit-o moartă în casă…

0
narcisa

Caz extrem de șocant perecut marți, în orașul Topoloveni! Narcisa, o tânără mămică de numai 30 de ani a fost găsită fără viață într-una din camerele casei în care locuia împreună cu familia.
Femeia a fost găsită de o rudă apropiată, șocul fiind extrem atunci când a văzut-o în ștreang. În urma cercetărilor efectuate de polițiști, se pare că aceasta suferea de aproape un an de zile, de depresie post natală. Narcisa avea două fetițe, iar după ultima naștere viața ei s-a năruit.
Martorii spun că femeia avea momente când simțea că nu mai putea face față situației, considerându-se lipsită de ajutor.
Condoleanțe familiei îndoliate!

catena
catena