Clubul Campionii FC Argeș anunță despărțirea de spaniolul Nacho Heras. Conform comunicatului transmis în această după-amiază, FC Argeș a ajuns la un acord cu divizionara secundă Sepsi OSK Sfântu Gheorghe pentru transferul lui Nacho Heras.
”Sosit în vară la Pitești, spaniolul a îmbrăcat tricoul alb-violet în 4 partide oficiale în acest sezon al Superligii.
Clubul nostru îi mulțumește pentru efortul depus și îi transmite mult succes în carieră!
Deși informația a fost vehiculată în presă, orice club serios anunță o mutare în același timp cu clubul unde jucătorul merge sau vine și, numai după ce toate actele sunt perfectate”, a mai transmis conducerea Clubului FC Argeș.












